BASF Lauksaimniecības Risinājumi Latvijā
BASF Agro

BASF akcijas 2019

2019. gada 25. marts

Jaunā sezona ir sākusies un pavasara darbi laukos uzņem apgriezienus. Vēlam visiem ražīgu sezonu un aicinām iepazīties ar BASF 2019. gada akciju piedāvājumu.

Fungicīdu akcija

Iegādājoties BASF fungicīdus, variet saņemt praktiskas balvas darbam saimniecībā, vai doties neaizmirstamā pieredzes apmaiņas braucienā:

  • par katriem 150 litriem akcijas fungicīdu – Wurth 3/8" muciņu komplekts vai Wurth kombinēto atslēgu komplekts;
  • par katriem 600 litriem akcijas fungicīdu - Minibatt+ portatīvais rokas kombains graudu paraugu noņemšanai;
  • par katriem 800 litriem akcijas fungicīdu - Wurth akumulatora impulsa uzgriežņu atslēga;
  • par katriem 1600 litriem akcijas fungicīdu pieredzes apmaiņas brauciens 28.06.19. - 01.07.2019 uz Austriju ar daudzpusīgu pieredzes apmaiņas un izklaides programmu, tai skaitā Formula 1 sacīkšu apmeklējumu (ar līdzmaksājumu par aviobiļetēm).

Rapša herbicīdu akcija

Iegādājoties vismaz 60 litrus BASF herbicīdus (Butisan® Avant, Butisan® Kombi, Nimbus® Gold, Clamox®, Cleravo®), saņemsiet praktisku Materhorn zīmola vējjaku. Par katriem 60 litriem - 1 vējjaka!

Cenu riska vadības programma

BASF Agro sadarbībā ar LPKS LATRAPS, SIA ELAGRO TRADE un SIA LINAS AGRO piedāvā “Cenu riska vadības programmu”, kuras mērķis ir dalīt Xemium® fungicīdu (Adexar®, Ceriax®, Priaxor®, Priaxor®Power Pack) cenu risku tirgus situācijā, kad kviešu cena samazinās zem noteiktās bāzes cenas.

Piemēram, ja kviešu cena biržā 2019. gada 1. novembrī samazināsies zem noteiktās bāzes cenas, BASF Agro daļēji segs Xemium® fungicīdu cenu proporcionāli kviešu cenas kritumam, bet ne vairāk kā 12.5% no fungicīdu iegādes cenas.

Jautājiet par iespēju izmantot cenu riska vadības programmas priekšrocības savam BASF produktu pārdevējam - LPKS LATRAPS, SIA ELAGRO TRADE un SIA LINAS AGRO!

Informējam, ka fungicīdu akcija un rapša herbicīdu akcija ir spēkā pie visiem BASF produktu izplatītājiem Latvijā, akciju balvas tiks piešķirtas par visiem pirkumiem, kas būs veikti laika periodā no 01.01.19. – 31.09.19.

Jau drīzumā publicēsim plašāku informāciju par akciju norisi un dalības noteikumus, kā arī varēsiet reģistrēties akcijām tiešsaitē, aizpildot elektronisko akcijas anketu.

Uz augšu