BASF Lauksaimniecības Risinājumi Latvijā
BASF Agro

Vai esi gatavs Revylūcijai ar Revysol®?

Revysol® ir inovatīva darbīgā viela – pirmais izopropanola azols, ko atklājuši BASF zinātnieki. Revysol® unikālās īpašības ļauj molekulām viegli ieņemt dažādus stāvokļus, būt ārkārtīgi elastīgām un piesaistīties slimības ierosinātāja mērķvietām pat simtreiz spēcīgāk par tradicionālajiem azolu fungicīdiem.

Strādājot pie Revysol® projekta, BASF primāri koncentrējās uz mērķi rast risinājumu, kas maksimāli atbilstu mūsdienu lauksaimnieku vajadzībām: jauna augu aizsardzības efektivitātes līmeņa nodrošināšana uz lauka, lielāka elastība un atvieglota apstrāžu plānošana, un ilgstošāka aizsardzība pret augu slimību ierosinātājiem.

Jaunās paaudzes fungicīdi, kas izveidoti uz Revysol® bāzes, ir nozīmīgs solis augu aizsardzības zinātnes attīstībā un nozīmē absolūti jaunu kultūraugu aizsardzības standartu praksē. Tā ir vairāk nekā evolūcija augu aizsardzībā – tā ir Revylūcija!

Revysol® būs pieejams lauksaimniekiem sagatavotu formulāciju veidā. Latvijā pirmais fungicīds uz Revysol® bāzes tika reģistrēts 2019. gada decembrī ar nosaukumu Revytrex®, un jau drīzumā tam sekos nākamie fungicīdi ar Revysol®.

Jaunos BASF fungicīdus ar Revysol® lauksaimnieki Latvijā varēs iegādāties pie BASF produktu tirgotājiem no 2021. gada.

Vai esat gatavs Revylūcijai kopā ar Revysol®?

Vai zināt, kā tiek izstrādāts jauns augu aizsardzības līdzeklis?

Turpmākajos video sižetos uzziniet par jaunās BASF darbīgās vielas Revysol® izstrādes un ražošanas procesu visos sīkumos.

1. Kā radās Revysol® – pilnīgi jaunas molekulas izstrāde no nulles!

2. Uzziniet vairāk par nākamo soli jauna ķīmiskā savienojuma izstrādē:

iepriekš sintezēto produktu analīze un skrīnings.

3. Kā molekulas kļūst par produktiem?

Pēc tam, kad ir nodrošināta darbīgās vielas darbība, ir nepieciešams to pārveidot par lietojamu produktu, kas atbilst tādām prasībām kā fizikālā un ķīmiskā stabilitāte dažādos uzglabāšanas apstākļos.

4. Kā laboratorijas testi palīdzēja optimizēt Revysol® darbību reālos apstākļos?

5. Kā tika izstrādāts vislabākais iespējamais produkta formulējums ar Revysol®?

BASF veica produktu efektivitātes testus siltumnīcās, izmēģinot preparātus ar Revysol® dažādos apstākļos un pret dažādām graudaugu slimībām.

6. Kā inovatīvā darbīgā viela Revysol® strādā uz lauka?

Lielāka neatkarība no laikapstākļiem, vienkāršāka apstrāžu plānošana, īpaši efektīva sējumu aizsardzība un bagātīgākas ražas – tās ir tikai dažas no Revysol® sniegtajām lielajām iespējām un priekšrocībām lauksaimniekiem.

Saistību atruna

Šajā tīmekļa lapā ir sniegta vispārīga informācija par Revysol®, taču tā nav paredzēta produkta tirdzniecības veicināšanai, bet gan tikai informatīviem nolūkiem.

Šeit sniegtās informācijas pamatā ir pētījumu rezultāti un pašlaik pieejamās zināšanas. Produkts ir iesniegts vai tiks iesniegts apstiprināšanai dažādās pasaules valstīs. Produkts var nebūt reģistrēts vai pieejams tirdzniecībā Jūsu valstī. Produkta tirdzniecība pēc tā reģistrācijas notiks saskaņā ar apstiprinātu marķējumu. Tas attiecas arī uz visiem paziņojumiem par tā drošību un efektivitāti.

Revysol® ir reģistrēta BASF tirdzniecības zīme. Vienmēr izlasiet un ievērojiet marķējumā norādītās prasības.

Uz augšu