BASF Lauksaimniecības Risinājumi Latvijā
BASF Agro

Revysol® - radīts, lai pārspētu vislabākos rezultātus

Revysol® ir inovatīva darbīgā viela, ko atklājuši BASF zinātnieki. Strādājot pie Revysol® projekta, BASF primāri koncentrējās uz mērķi rast risinājumu, kas maksimāli atbilstu mūsdienu lauksaimnieku vajadzībām: jauna augu aizsardzības efektivitātes līmeņa nodrošināšana uz lauka, lielāka elastība un atvieglota apstrāžu plānošana, un ilgstošāka aizsardzība pret augu slimību ierosinātājiem.

Revysol® būs pieejams lauksaimniekiem sagatavotu formulāciju veidā. Pirmo graudaugiem paredzēto produktu laišana tirgū Eiropā - 2019./2020. gada sezonā. Latvijā pirmais fungicīds uz Revysol® bāzes tika reģistrēts 2019. gada decembrī ar nosaukumu Revytrex®.

Jaunās paaudzes fungicīdi, kas izveidoti uz Revysol® bāzes, ir nozīmīgs solis augu aizsardzības zinātnes attīstībā un nozīmē absolūti jaunu kultūraugu aizsardzības standartu praksē.

Saistību atruna

Šajā tīmekļa lapā ir sniegta vispārīga informācija par Revysol®, taču tā nav paredzēta produkta tirdzniecības veicināšanai, bet gan tikai informatīviem nolūkiem.

Šeit sniegtās informācijas pamatā ir pētījumu rezultāti un pašlaik pieejamās zināšanas. Produkts ir iesniegts vai tiks iesniegts apstiprināšanai dažādās pasaules valstīs. Produkts var nebūt reģistrēts vai pieejams tirdzniecībā Jūsu valstī. Produkta tirdzniecība pēc tā reģistrācijas notiks saskaņā ar apstiprinātu marķējumu. Tas attiecas arī uz visiem paziņojumiem par tā drošību un efektivitāti.

Revysol® ir reģistrēta BASF tirdzniecības zīme. Vienmēr izlasiet un ievērojiet marķējumā norādītās prasības.

Uz augšu