Par BASF Crop Protection

BASF Crop Protection ir viena no vadošajiem augu aizsardzības līdzekļu ražotājiem pasaulē. Tas veic zinātniskos pētījumus un ražo fungicīdus, herbicīdus, insekticīdus un citus augu aizsardzības līdzekļus

BASF Crop Protection galvenais birojs un zinātnes centrs izvietots Vācijā Limburgerhofā (Limburgerhof), kas atrodas apmēram 10 km uz dienvidiem no Ludvigshāfenas (Ludwigshafen). Šeit 1350 līdzstrādnieki ikdienā veic pētījumus laboratorijās un izmēģinājumu laukos, kuri ir iekārtoti 40 ha platībā atklātā laukā un 11 000 m2 platībā siltumnīcās.

lasīt vairāk (angļu valodā)

100 inovāciju pilni gadi, lai aizsargātu labību un uzlabotu ražu

BASF Lauksaimniecības Centra Limburgerhofā Graudaugu Aizsardzības nodaļa tika nodibināta 1914.gadā.Gadu gaitā tā ir kļuvusi par BASF labības aizsardzības biznesa pasaules centru, kas piedāvā uz izpēti balstītu plašu produktu klāstu lauksaimniecības problēmu risināšanai. Lai iepazīstinātu ar Graudaugu Aizsardzības nodaļas izaugsmi, esam apkopojuši materiālu, kurā atspoguļota tās attīstība no pašiem pirmssākumiem līdz pat mūsdienām. Skatīties prezentāciju.

Uz augšu